Zawiadomienie o wyborze oferty na wykonanie zadania: Budowa automatycznej toalety z dachem zielonym ekstensywnym w obszarze Portu Hel.

Działając na podstawie Kodeksu Cywilnego oraz REGULAMINU PRZETARGU PISEMNEGO OTWARTEGO prowadzonego w trybie art. 701 – 705 kodeksu cywilnego „Budowa automatycznej toalety z dachem zielonym ekstensywnym w obszarze Portu Hel” informuję, że w prowadzonym postępowaniu wybrano ofertę firmy ECOGIGANT Łukasz Trębacz Producent Automatycznych Toalet Publicznych Stanowice 29; 66-450 Bogdaniec, za cenę 282.900 zł brutto.  

  1. Podstawą prawną dokonanego wyboru jest kodeks cywilny oraz REGULAMIN PRZETARGU PISEMNEGO OTWARTEGO prowadzonego w trybie art. 701705 kodeksu cywilnego „Budowa automatycznej toalety z dachem zielonym ekstensywnym w obszarze Portu Hel.  
  2. Działając na podstawie Kodeksu Cywilnego oraz Regulaminu PRZETARGU PISEMNEGO OTWARTEGO prowadzonego w trybie art. 70 1 – 705 kodeksu cywilnego „Budowa automatycznej toalety z dachem zielonym ekstensywnym w obszarze Portu Hel”, informuję  że w prowadzonym postępowaniu nie odrzucono żadnej oferty.
  3. Działając na podstawie Kodeksu Cywilnego oraz Regulaminu PRZETARGU PISEMNEGO OTWARTEGO prowadzonego w trybie art. 70 1 – 70 5 kodeksu cywilnego „Budowa automatycznej toalety z dachem zielonym ekstensywnym w obszarze Portu Hel” informuję, że w prowadzonym postępowaniu nie zostali wykluczeni żadni wykonawcy.

Prezes Zarządu
Joanna Kosińska

Print Friendly, PDF & Email